Aşı Uygulamaları

Aşı Uygulamaları

Adakent Veteriner Kliniği bünyesinde, evcil hayvanların her türlü ithal aşıları yapılmakta ve kullandığımız hasta kayıt programı sayesinde aşı tekrarlama zamanları hayvan sahiplerine telefon ya da sms yoluyla bildirilmektedir.
Aşı Uygulamaları
Adakent Veteriner Kliniği bünyesinde, evcil hayvanların her türlü ithal aşıları yapılmakta ve kullandığımız hasta kayıt programı sayesinde aşı tekrarlama zamanları hayvan sahiplerine telefon ya da sms yoluyla bildirilmektedir. Daima güncel literatür bilgilere dayanarak aşı programı oluşturulmakta, aynı hayatı paylaştığımız dostlarımızın sağlığı için en güvenilir aşı programları uygulanılmaktadır. Kliniğimizde kullanmış olduğumuz aşı programı Dünya Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği, Amerikan Hayvan Hastaneleri Birliği ve Türkiye Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Birliği'nin tavsiye ettiği aşılama programıdır. Detaylı bilgi için hekimlerimizden bilgi alabilirsiniz.
Aşı Uygulamaları
Aşı Uygulamaları
Aşı Uygulamaları
SOSYAL MEDYA
İSTANBUL ADAKENT VETERİNER KLİNİĞİ Barış Mah. Çiftlik Cad. Adakent Villaları No:10 Beylikdüzü / İstanbul Tel : 0212 871 33 30 Gsm: 0552 838 30 06 E-posta: adakentveteriner@gmail.com E-posta: veterinerichastaliklari@gmail.com Web: www.adakentveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Aşı Uygulamaları
Bizi Arayın