Muayene - Check Up

Muayene - Check Up

Adakent Veteriner Kliniği bünyesinde, kedi ve köpek başta olmak üzere, egzotik hayvanlar (muhabbet kuşu, papağan, iguana v.b.) ve kemirgenler (tavşan, hamster, gine pig v.b.) gibi hayvanların muayeneleri yapılmaktadır.
Muayene - Check Up
Kliniğimiz bünyesinde kedi ve köpeklerinizin koruyucu hekimlik uygulamaları, fiziksel muayeneleri, ultrason , ekokardiyografi, elektrokardiyografi, endoskopi, eeg gibi ihtiyaç duyabilecekleri tüm görüntüleme uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kliniğimizde küçük dostlarınız için check up hizmeti de verilmektedir. Adakent Veteriner Kliniği olarak küçük dostlarınıza düzenli olarak check up yaptırmanızı öneririz.
Muayene - Check Up
Muayene - Check Up
Muayene - Check Up
SOSYAL MEDYA
İSTANBUL ADAKENT VETERİNER KLİNİĞİ Barış Mah. Çiftlik Cad. Adakent Villaları No:10 Beylikdüzü / İstanbul Tel : 0212 871 33 30 Gsm: 0552 838 30 06 E-posta: adakentveteriner@gmail.com E-posta: veterinerichastaliklari@gmail.com Web: www.adakentveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Muayene - Check Up
Bizi Arayın