Veteriner Yoğun Bakım

Veteriner Yoğun Bakım

Adakent Veteriner Kliniği bünyesinde, diş çekimi, diş dolguları, kanal tedavisi, diş taşları temizliği, ortodontik tedaviler, diş radyografisi, periodontal hastalıkların tedavileri, diş kırıklarının restorasyonu, çene cerrahisi gibi işlemler yapılabilmektedir.
Veteriner Yoğun Bakım
Adakent Veteriner Kliniği bünyesinde, son teknolojik cihazlarımızda, kedi ve köpekler için farklı ebatlarda yoğun bakım küvözünlerinde oksijen desteği, nebulizatör tedavisi, infüzyon - enjeksiyon pompaları ile hatasız serum ve ilaç uygulamları yapılmaktadır. Bu işlemler sırasında hastanın monitörizasyonu ile EKG'si, oksijen saturasyonu, tansiyonu, vücut sıcaklığı devamlı olarak kontrol altında tutularak gerektiği durumlarda acil müdahale uygulamaları yapılmaktadır.
Veteriner Yoğun Bakım
Veteriner Yoğun Bakım
SOSYAL MEDYA
İSTANBUL ADAKENT VETERİNER KLİNİĞİ Barış Mah. Çiftlik Cad. Adakent Villaları No:10 Beylikdüzü / İstanbul Tel : 0212 871 33 30 Gsm: 0552 838 30 06 E-posta: adakentveteriner@gmail.com E-posta: veterinerichastaliklari@gmail.com Web: www.adakentveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Veteriner Yoğun Bakım
Bizi Arayın